O nás

Modesta Real Estate pôsobí na slovenskom trhu s komerčnými nehnuteľnosťami od roku 2005. Našim klientom ponúkame podrobné a odborné znalosti trhu nielen pre Slovensko, ale aj pre všetky susedné krajiny a zvyšok Európy.

Naše znalosti priemyselného trhu na Slovensku sú prvotriedne a rozumieme mu lepšie ako ostatní: zohrali sme dôležitú úlohu pri formovaní moderného slovenského logistického sektora a získali tak status poradcu pre najväčšie priemyselné parky na Slovensku. Či už chcete rásť v rámci Slovenska, alebo začať svoj rozvoj na Slovensku, sme pre Vás ideálnym poradcom, ktorý pozná trh a jeho kľúčových hráčov. Máme jedinečný prístup k najvýznamnejším lokalitám na trhu, ako aj mimo neho. Keďže nie sme viazaní na konkrétneho developera alebo majiteľa pôdy, môžeme Vám tak poskytnúť nestranné poradenstvo a zabezpečiť, aby Vaše realitné záujmy boli plne v súlade s Vašimi obchodnými potreby.

V prípade akýchkoľvek potrieb ohľadom komerčných nehnuteľností nás neváhajte kontaktovať a my sa posnažíme nájsť pre Vás to správne riešenie!

Náš tím

Ing. Peter Miščík
Ing. Peter Miščík
Partner – Modesta Slovakia

+421 2 32 40 8888
+421 904 286 848
miscik@modestagroup.com

www.modestagroup.com

Sebastian Scheufele, SIOR
Sebastian Scheufele, SIOR
Managing Partner

+43 1 513 293922
+43 676 940 2949
scheufele@modesta.at

www.modesta.at